Ніхто не сперечатиметься, що в наш час додаткова система безпеки - це не розкіш, а необхідність. Якщо ви хочете захистити своє майно від незаконного заволодіння сторонніми особами, необхідно задуматися про встановлення охоронної сигналізації.

Але можна досягти максимальної безпеки у будинку чи квартирі, якщо придбати обладнання відомого виробника. Лідером у цій галузі є бездротова сигналізація Ajax. Ви зможете відразу ж дізнатися про те, що у вашій оселі сталася яка-небудь аварія або проникли сторонні.

Хто виробник сигналізації Аякс? Головний офіс компанії розташований у Києві, і сам виробник існує з 2011 року, тому має величезний досвід у виробництві різних систем для охорони різних об'єктів. Головний напрямок – бездротові охоронні сигналізації.

При цьому система Ajax складається з 36 пристроїв, які захищають житло від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, від затоплення та пожежі, а також управління електроживленням.

Як працює сигналізація Аякс?

У базовий комплект входять:

 • централь Ajax Hub (Аякс Хаб);
 • датчики руху, розбиття скла;
 • датчики відкриття дверей та вікон;
 • брелок із тривожною кнопкою.

Головне завдання центрального блоку - це контроль того, що відбувається всередині приміщення. А тому захист виходить високого рівня – обладнання спрацює одразу, як щось піде не так.

Унікальність системи Ajax полягає в тому, що вона може значно розширитись додатковими датчиками, сиренами, детекторами, камерами відеоспостереження та іншими пристроями. Також є можливість підключити до системи розумний будинок. В результаті ви зможете не тільки захистити своє майно від сторонніх осіб, але й забезпечити собі та своїй сім'ї безпеку у разі витоку газу, задимлення, пожежі, затоплення.

Отже, як працює охоронна система Аякс? Все дуже просто. Є центральний блок, який отримує сигнали від різних датчиків про те, що відбувається всередині об'єкта, що охороняється. Блок обробляє отриману інформацію і може відразу надіслати дані користувачеві про виникнення небезпечної ситуації.

Як сповіщає охоронна система користувача? Може одразу ж спрацювати сигналізація або на мобільний телефон користувача, збережений у системі, надішлеться повідомлення або піде дзвінок.

Також система обов'язково повідомить користувача про будь-які проблеми в системі. Наприклад, при відключенні електроживлення, слабкого заряду якогось пристрою, відсутність відгуку від будь-якого датчика, та ін. А тому ви можете бути впевнені в тому, що охоронна система завжди працюватиме безперебійно і надійно.

Керувати системою можна через персональний комп'ютер, планшет чи смартфон. Ви зможете стежити за станом всіх елементів охорони, а також виконувати налаштування, підключати додаткове обладнання, переглядати відео з камер спостереження. Останнє особливо актуальне – ви зможете відразу ж дізнатися про те, хто до вас прийшов, навіть не підходячи до дверей. Також можна вмикати та вимикати систему за потреби. Для цього достатньо встановити спеціальну програму, де дуже зручно все це здійснювати.

Переваги охоронної сигналізації Аякс

Охоронна система Ajax має ряд переваг, які виділяють її серед інших подібних систем:

 • Тривалий термін служби. Сам виробник говорить про те, що, наприклад, його датчики руху прослужать вам як мінімум 7 років. При цьому рівень їхнього заряду ви зможете відстежувати онлайн у додатку. Якщо він стане критично низьким, система вас повідомить про це сповіщенням на смартфон або комп'ютер;
 • Орієнтованість на клієнта. Система настільки зрозуміла і проста в установці та управлінні, що з нею справиться буквально кожен. У додатку ви знайдете інформацію не тільки про те, як встановити датчики, додати нові в загальну систему, але навіть просто замінити батарейки в них;
 • Техпідтримка завжди на зв'язку. Якщо у вас виникнуть якісь складнощі чи питання, ви завжди можете зв'язатися зі спеціалістом, який вам обов'язково допоможе;
 • Бездротове підключення – це головний плюс систем Аякс. Більше не потрібно по будинку ховати дроти і щоразу переживати, що їх можна чимось передавити чи перебити. Єдине, що централь потрібно підключати і до інтернету, і до електромережі;
 • Всі елементи виготовлені з високоякісних матеріалів, а тому вони витримають навантаження та тривалий термін служби;
 • Різні засоби передачі інформації користувачеві. Ви зможете отримувати сповіщення не тільки через інтернет, але й через мобільну мережу, що дуже зручно;
 • Система сумісна з багатьма іншими пристроями інших виробників. Однак це слід уточнювати в магазині, де ви і купуватимете охоронну систему;
 • Модернізація. Ви зможете встановити систему Аякс як з нуля, причому зробити це можна навіть самостійно,як  і впровадити її в охоронну систему, що вже є. Це дуже зручно та дозволить навіть заощадити свої кошти;
 • Дальність сигналу. Ще однією унікальною особливістю системи Аякс є дальність сигналу - як показує практика, датчики повною мірою і безперебійно передаватимуть сигнали, навіть якщо централь буде розташована на відстані до 2 км;
 • Різні способи оповіщення про небезпечні ситуації. Ви це може самі налаштувати в додатку - повідомлення може надходити на ваш пристрій у вигляді смс-повідомлення, дзвінка, інформації, що спливає, або відразу відправляється на пульт охорони;
 • Виробник постійно покращує свою систему, тому регулярно виходять оновлення системи.

Ви можете задавати власні параметри в системі. Так, наприклад, вам потрібно о 22.00 встановити весь будинок на сигналізацію, або включити в певний час опалення або кондиціонер. Система Аякс може бути частиною розумного будинку, і це дуже зручно.

Зв'язок датчиків і централі завжди стабільний і миттєвий. Через рівні проміжки часу на централь надходить інформація кожного датчика. Також система «опитує» кожен датчик на стабільність роботи, і якщо якийсь прилад не відповідатиме, система вас відразу про це повідомить.

Не варто перейматися тим, що сигнали від охоронної системи Аякс можуть бути заглушені. Якщо це і станеться, то ви відразу про це дізнаєтеся, а також вона відразу почне сама перемикатися на іншу частоту. Але навіть якщо зв'язок з Аякс у вас повністю пропаде, ви в будь-якому випадку про це дізнаєтеся в найкоротші терміни.

Саме тому охоронні системи Ajax вважаються найкращими у своїй сфері. Їхня надійність підтверджена роками, а також користувачами, які вже мали можливість випробувати охоронну систему. Ви можете бути впевнені в тому, що ваше житло буде під надійним захистом, як і ваше життя та життя ваших близьких.

Як встановити сигналізацію Аякс?

Монтаж системи Ajax починається з установки програми. Вам потрібно зареєструватися, вказавши чинний номер телефону та електронну пошту.

У реєстрації вже перший захист від Аякс. Так, щоб завершити реєстрацію, вам прийде перша половина коду на телефон, а друга - на адресу електронної пошти. І якщо щось піде не так, вам доведеться вводити новий номер телефону і нову пошту, а тому будьте максимально уважні.

У додатку вам потрібно буде зареєструвати вашу централь - це головний елемент всієї системи. Причому не обов'язково вводити довгий код - є QR-код, який достатньо відсканувати через програму. Щойно централь буде зареєстровано, на екрані з'являться всі пристрої, які приєднані до нього.

 

Як підключити сигналізацію Аякс? Потрібно провести такі дії:

 • встановити SIM-карту в централь, попередньо прибравши з неї пароль;
 • після цього вам потрібно перевірити роботи SIM-карти, а також всі види сповіщення, які можуть вам надходити;
 • ви можете додати додаткових користувачів, які також зможуть керувати системою у майбутньому;
 • вам потрібно налаштувати "Кімнати" - ви можете дати назву кожному приміщенню і навіть додати фотографію. Вам потрібно встановити час затримки на вході та виході – зазвичай цей час становить 60 секунд. Ви можете зареєструвати 12 різних приміщень та встановити до 100 датчиків.

Як настроїти сигналізацію Аякс, зокрема датчики? Спочатку їх потрібно встановити по периметру приміщення. Зазвичай вони мають липку основу, але їх можна прикріпити за допомогою дюбелів.

Для початку необхідно встановити датчик руху. Після цього вам потрібно включити його - з'явиться зелений індикатор і перейти в програму. Вам потрібно натиснути «Додати датчик» та ввести дані

 • його назву;
 • кімнату, в якій він встановлений;
 • ідентифікатор. Його можна встановити через QR-код або ввести його вручну, знайшовши цифри на звороті датчика або на упаковці.

Датчики відкриття вікна або двері ставляються з великим та маленьким магнітом. Причому виробник вказує, що сам датчик повинен розташовуватись на нерухомій поверхні, а магніт – на рухомій, тобто на вікні або двері.

Зареєструвати потрібно і брелок управління. Причому вводити цифри доведеться вручну. Реєструється він, як і датчики. З його допомогою можна вмикати та вимикати сигналізацію, на ньому є тривожна кнопка. Причому з тривожною кнопкою потрібно бути обережним і при непотрібності її краще відключити, щоб випадково не натиснути, оскільки при її активації включаються всі мобільні пристрої, зареєстровані в системі, в режимі сирени.

Як бачите, підключити та налаштувати систему сигналізації Аякс досить просто. Якщо вам потрібна допомога, ви можете звернутися до фахівців, які зроблять все швидко та професійно. Але також із роботою впорається навіть той, хто із сигналізаціями ніколи не стикався. У додатку ви зможете не тільки самі створити охоронну мережу, але також є чітка інструкція про те, як і де встановлювати різні датчики.

Інші особливості охоронної системи Аякс

Виробник продумав як кожен елемент сигналізації, а й всю систему. Адже багато хто знає про те, що будь-яку сигналізацію можна відключити - у зловмисників є в арсеналі безліч способів зробити це швидко. Але не у випадку із системою Аякс.

Бездротова сигналізація Ajax має надійний захист від злому. Так, є зашифрований за допомогою алгоритму сигнал із плаваючим ключем. Також є антивірусна програма захисту операційної системи.

Якщо у вас зникне Wi-Fi, сигнали до вас надходитимуть через GSM-канал, а якщо зникне електрика, заряду акумулятора буде достатньо на 16 годин безперебійної роботи.

Якщо зловмисники заглушать сигнал мобільної мережі, вам надходитимуть повідомлення через інтернет і навпаки. Більше того, у централі також має датчик відкриття. Якщо злодій спробує проникнути у пристрій, ви одразу про це дізнаєтесь.

Своє життя та життя своїх близьких необхідно довіряти лише професіоналам, зокрема охоронній сигналізації Аякс. Якщо в будинку з'явиться спалах або задимлення, ви про це дізнаєтеся відразу і зможете запобігти небезпечній ситуації, швидко зреагувавши самостійно або викликавши служби. Це стосується і несанкціонованого проникнення на вашу територію - зловмисники будуть помічені і навіть можуть не залізти в будинок, злякавшись сигналізації.

Ще одна неприємна ситуація – прорив водопровідних труб. Адже вода може зруйнувати весь ремонт, а також зашкодити сусідам. Система вам повідомить про те, що стався прорив у трубі, а також якщо пральна або посудомийна машина протікатиме.

Щоб дізнатися вартість охоронної системи Аякс, вам потрібно зв'язатися зі спеціалістами, які зможуть вам порахувати всі датчики, які вам потрібні для вашого будинку або квартири, вкажуть, де їх краще встановлювати і навіть можуть допомогти з монтажем. Вартість залежатиме від кількості елементів у мережі.