Через постійні відключення електрики можливі затримки в обробці та відправленні замовлень. Прохання поставитися до цього з розумінням!
UAH
  • EUR
  • USD
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00 - 18:00

Сб-Нд: Вихідний

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик
Про магазин

Системи безпеки

Охоронна система - запорука безпеки

На сьогоднішній день багато приватних осіб та комерційні структури прагнуть убезпечити себе та своє майно. І тому існують охоронні системи. Це сукупність технічних засобів і методів, які повинні підтримувати безпеку здоров'я, безпеку та недоторканність майна та інформації.

З підвищенням рівня криміногенної обстановки, а також появою великої кількості всілякої техніки та інструментів для злому виникла потреба для використання технічно складних охоронних комплексів. Вибрати найкращу модель непросто. Слід взяти до уваги багато факторів: спосіб встановлення, спосіб подачі сигналу тривоги (сирена, світловий сигнал, оповіщення на смартфон, пульт охорони), чи потрібне відеоспостереження. Моделі з інноваційним технічним обладнанням коштують досить дорого, але вони дуже ефективні.

Різновиди охоронних систем

Технічне обладнання для забезпечення безпеки включає безліч напрямків. Сюди можна зарахувати:

- провідні та бездротові охоронні сигналізації для приміщень (за допомогою датчиків центральний блок фіксує проникнення на об'єкт, що охороняється і подає звуковий і світловий сигнал);
- автомобільна сигналізація;
- системи контролю доступу (автономні, мережеві та універсальні СКД захищають від несанкціонованого проходу на територію);
- відеоспостереження для вулиці або приміщення (камери передають отриману інформацію на монітор за допомогою кабелю або Wi-Fi, а далі записується на різні носії);
- домофонні системи.

Сучасні охоронні сигналізації багато разів зменшують ймовірність крадіжок. У приміщенні, що охороняється, в декількох місцях встановлюються датчики. Вони фіксують відкриття дверей, вікна, рух по кімнаті та передають відповідний сигнал на центральний блок. Він у свою чергу включає сирену, а також надсилає сповіщення (смс, голосове повідомлення) на вказаний номер або пульт охорони. Установкою та технічним оснащенням охоронних сигналізацій займаються спеціальні компанії.

Відеоспостереження вважається досить ефективною системою безпеки. В інтернет магазинах представлений широкий вибір відеокамер для спостереження. Вони можуть встановлюватись як на вулиці, так і в приміщенні. Майже кожен сучасний магазин, супермаркет оснащується системою охорони. Наявність камер у магазині на складі в рази скорочує кількість крадіжок. Відеодомофони також мають великий попит. Вони знижують можливість проникнення в під'їзд, квартиру, на приватну територію небажаних особистостей.

SVN - найкращі сучасні системи безпеки

Для того, щоб встановити охоронну сигналізацію та бути повністю у ній впевненим, слід звертатися лише до перевірених фахівців. Однією з найкращих компаній, що надає подібні послуги, є SVN - "Системи відеоспостереження та безпеки". Вже понад десять років компанія з успіхом продає, встановлює та обслуговує системи особистої та комерційної безпеки, а також автосигналізації. Фахівці SVN роблять професійний монтаж обладнання "під ключ".

Купити камеру спостереження, а також повний комплект обладнання для системи відеоспостереження, автомобільну сигналізацію можна в інтернет-магазині SVN, який спеціалізується на охоронних системах безпеки для приватних осіб та комерційних структур. Компанія може запропонувати своїм клієнтам привабливі ціни на товари, оскільки вони поставляються безпосередньо від виробників. На всю продукцію надається гарантія.

Вгору