Ми працюємо. Наявність товару уточнюйте у менеджера. Слава Україні!
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Камери відеоспостереження

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Головні функції систем відеоспостереження

Грамотно організована система відеоспостереження забезпечить якісну охорону приміщення, конкретного об'єкту. З її допомогою можна здійснювати постійний контроль за обраною територією. Камера дозволить знайти джерело шуму, відстежити будь-які рухи у межах зони огляду.

На сучасному ринку представлений багатий вибір пристроїв для відеоспостереження – кожна камера має певні особливості, функціонал від яких залежить вартість приладу. Чим багатший функціонал, тим вища ціна. Щоб підібрати оптимальний пристрій, важливо врахувати умови його використання, а також ознайомитися з технічними характеристиками різних моделей.

Два типи обробки та передачі сигналу

Всі камери відеоспостереження поділяються на два види відповідно до типу обробки та передачі сигналу:

аналогові камери – оснащені матрицями CCD, CMOS, на які надходить аналоговий сигнал, потім прилад оцифровує та обробляє його, перетворює знову на аналоговий формат і передає на монітор, ціни на даний тип пристроїв відносно невисокі;
цифрові – цей тип відеокамер розрахований на відправку оцифрованого сигналу без будь-яких перетворень, серед пристроїв даного типу є моделі, оснащені Wi-Fi-модулями, які здатні передавати дані бездротовим способом.
Аналогове обладнання стійке до різноманітних збоїв і передає картинку високої якості без затримок у реальному часі. До переваг цифрових відеокамер відноситься можливість бездротової передачі даних, вони можуть працювати навіть на відстані декількох кілометрів від сервера. Також цифрова відеокамера підтримує функцію PoE.

Як вибрати відеокамеру для спостереження?

Вибираючи камеру відеоспостереження, слід врахувати кілька основних параметрів:

особливості корпусу – якщо вам потрібний пристрій для використання на вулиці, зверніть увагу на моделі з герметичним корпусом, для автомийок, басейнів та інших приміщень з високим рівнем вологості; відмінним рішенням стане прилад з вологозахисним корпусом;
фокус, кут огляду – ці характеристики впливають на охоплення зони та вид (панорамний, середньо-наближений, портретний) – чим менше кут огляду, тим точніше фокусування, на сучасному ринку також представлені моделі з коригованим кутом огляду;
чутливість – цей параметр відповідає за мінімальний рівень освітленості, необхідний ефективної роботи приладу – для пристроїв, розрахованих на нічне відеоспостереження, значення світлочутливості має перевищувати 0,01 люксів;
роздільної здатності – цей параметр впливає на ступінь деталізації, збільшення зображення – що вище роздільна здатність, тим чіткішим буде картинка.
Продажем відеокамер спостереження займаються багато сучасних інтернет-магазинів, але не всі з них надають дійсно якісний товар. Якщо ви хочете замовити камеру відеоспостереження в Києві або іншому місті – вибирайте для цього перевірений магазин. Каталог товарів у таких магазинах має багатий вибір та сертифікати відповідності продукції сучасним стандартам якості. Продаж високоякісних камер відеоспостереження та охоронних систем в Україні – основна спеціалізація компанії SVN. У нашому інтернет-магазині можна купити за доступною ціною камеру для системи відеоспостереження онлайн, територія доставки – Київ, Кривий Ріг, Біла Церква, інші міста, у каталозі представлені аналогові HD-відеокамери, IP-моделі для запису відео та спостереження в режимі реального часу , фотопастки, муляжі, об'єктиви, мікрофони.

Вгору