Ми працюємо. Наявність товару уточнюйте у менеджера. Слава Україні!
UAH
  • EUR
  • USD
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Hikvision

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Hikvision - провідний світовий постачальник інноваційних продуктів та систем безпеки. Заснована в 2001 році, компанія пройшла шлях від невеликої організації зі штатом 28 осіб до глобальної корпорації, яка налічує понад 34 000 співробітників та 16 000 інженерів R&D. Завдяки найсильнішій команді розробників та безперервному впровадженню інновацій компанія протягом кількох років займає лідируючі позиції на ринку систем відеоспостереження та безпеки.

Комплексні продуктові рішення Hikvision включають: системи відеоспостереження, відеостіни, СКУД, домофонію, охоронні сигналізації. Hikvision просуває ключові технології кодування аудіо та відео, обробки відеозображення та зберігання даних, а також такі перспективні технології, як хмарні обчислення, big data та deep learning (глибоке навчання). Крім ринку відеоспостереження Hikvision пропонує рішення для розумного будинку, промислової автоматизації та робототехніки згідно з довгостроковою стратегією розвитку.

Глобальна мережа Hikvision представлена ​​головним офісом у Китаї та 46 торговими представництвами у країнах Європи, Азії та Америки. Продукція Hikvision успішно застосовується у більш ніж 150 країнах.

Динамічний ріст та унікальна продукція дозволяють Hikvision залишатися виробником обладнання для відеоспостереження №1 у світі (згідно з дослідженням IMS Research "World Market for CCTV and Video Surveillance Equipment Report"). Компанія протягом кількох років входить до рейтингу A&S Security 50, що включає 50 найкращих компаній на світовому ринку безпеки (№1, у категорії "Відеоспостереження"). Ринкова капіталізація Hikvision на фондових біржах складає 12,1 мільярда доларів.

Розгорнути
Вгору