МИ ВСТАНОВЛЮЄМО ОБЛАДНАННЯ:

  • В КВАРТИРАХ
  • НА ВЕЛИКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
  • В ПРИВАТНИХ БУДИНКАХ
  • НА ЗАВОДАХ І ПРОМИСЛОВИХ ОБ'ЄКТАХ
  • В ОФІСАХ І МАГАЗНАХ
  • НА ОБ'ЄКТАХ З ОСОБЛИВИМИ ВИМОГАМИ ДО БЕЗПЕКИ

ЩО МИ МОНТУЄМО?

Наша компанія виконує монтаж будь-яких видів охоронного обладнання:

1. Системи охоронної сигналізації

Ми монтуємо системи сигналізації раз ічной складності, архітектура яких підбирається відповідно до вимог замовника і виходячи з типу об'єкта. В залежностівід того, на якому об'єкті монтується система - в квартирі , офісному приміщенні, приватному будинку, медичній установі, в магазині, гаражі - її масштаб, складність, вартість будуть варіюватися. Ми встановлюємо автономні сигналізації, сигналізації зі здачею на пульт охорони, системи охорони периметра і т.д.

2. Системи відеоспостереження

Виходячи з озвучених вище критеріїв, ми встановлюємо системи відеоспостереження для будинку, квартири, офісу, тренажерного залу, складу, автомийки, торгового центру. Ми працюємо з усіма видами обладнання: починаючи бюджетних аналогових і закінчуючи дорогими IP- "роботами".

3. Системи контролю доступу

Встановлені нами системи контролю доступу, успішно функціонують на об'єктах приватних і корпоративних клієнтів. Ми монтуємо домофони для будинків і офісів, системи обліку робочого часу, турнікети для прохідних і т.д.

4. Комплексні рішення

Всі перераховані вище системи охорони можуть бути інтегровані нами в один потужний і безвідмовний інструмент для повного контролю за ситуацією на Вашому об'єкті. Більш того, дане комплексне рішення може бути доповнено системою охорони периметра, антікражних, протипожежної та іншими системами.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС?

Невисока вартість

Наші ціни на послуги монтажу нижче ринкових ні в якому разі не через їхню низьку якість. Досягти цього позволяет наявність в структурі компанії відділу зовнішньоекономічних поставок, що дозволяє купувати обладнання безпосередньо у виробника, а не через десяті руки вже в Україні. Маючи можливість надати клієнту необхідне обладнання за ринковою ціною, при цьому заробивши на його продажу, ми можемо дозволити собі встановлювати ціни на монтаж нижче, ніж у конкурентів. Озвучена вище аксіома працює і в даному випадку: тоді як більшість монтажних організацій купує обладнання в українських дистриб'юторів, і для збереження рентабельності змушені ставити більш високі ціни на монтаж, ми здатні забезпечити потреби клієнта в обладнанні власними силами.

Націленість на оптимальне рішення

Кожному клієнту ми робимо три комерційних пропозиції: бюджетне, середнє і преміум. І вже клієнт вибирає за що платити, а за що ні. Робимо це для того, щоб клієнт ні в якому разі не переплачував за непотрібні йому функції. Ми ніколи не намагаємося «впарити» зайве устаткування. Ми включимо в Ваш проект рівно стільки, скільки необхідно для вирішення Ваших завдань. Якщо ж ціна не влаштує, то пояснимо на чому можна заощадити, і що це за собою потягне.

Якість понад усе

Якість - це те, на чому ми не заощадимо ні під приводом скорочення термінів, ні під приводом дуже низької вартості. Чи не економимо тому, що просто не вміємо робити роботу погано. На весь монтаж ми даємо гарантію 12 місяців. Якщо протягом цього часу з системою охорони щось трапляється - ми виїжджаємо на об'єкт і робимо ремонт абсолютно безкоштовно. Але необхідність в цьому виникає в одному випадку зі ста.