4k3_2000pxУ лінійці IP-камер ColorVu з ультрависокою роздільною здатністю 4К з'явилися нові моделі – вулична DS-2CD2387G2-LU(C) в корпусі «куля», а також вуличні циліндричні камери DS-2CD2087G2-LU(C) і DS-2CD2T8C ). Новинки мають високу світлочутливість (0.0005 лк), а також підтримують фірмову технологію компанії Hikvision – AcuSense. З її допомогою камера проводить класифікацію об'єктів та допомагає скоротити кількість помилкових спрацьовувань сигналу тривоги, у тому числі – в умовах недостатнього освітлення.

4k_illustration_2-01

У звичайних системах відеоспостереження через технологічні обмеження зі збільшенням роздільної здатності істотно знижуються показники світлочутливості камер, і як результат – робота системи безпеки в складних умовах освітлення стає неефективною. Камери Hikvision ColorVu оснащені об'єктивом із супердіафрагмою (F1.0) та великою матрицею (1/1.2``) – це дозволяє зберегти високий рівень чутливості навіть при роботі з ультрависокою роздільною здатністю. Нові 4К ColorVu-камери також підтримують високу частоту кадрів (25 к/c) при роздільній здатності 3840×2160, що забезпечує більш ефективну роботу охоронних пристроїв при роботі з об'єктами, що рухаються, і більш інформативне відеозображення.

Для оптимізації пропускної спроможності використовуються сучасні кодеки стиснення H.265+/H.265. Нові моделі мають широкий динамічний діапазон (130 дБ WDR) і оснащені неосліплюючим LED-підсвічуванням, яке можна використовувати для додаткового освітлення території, що охороняється, і якісного відображення важливих деталей при зйомці в темряві.

4k_illustration_2-02

Ключовою перевагою камер Hikvision ColorVu з ультрависокою роздільною здатністю в порівнянні з іншими рішеннями, представленими на ринку, є високий рівень деталізації та яскравості зображення. Ефективність роботи системи відеоспостереження підвищується не тільки за рахунок оптимальних параметрів кута огляду по вертикалі та по горизонталі, але й за рахунок функції цифрового зумування, що оптимально підходить для застосування у 4К-системах відеоспостереження. Це дозволяє використовувати 4K-новинки ColorVu для охоплення великих територій, а одна така камера може замінити кілька звичайних пристроїв, що допомагає скоротити кількість обладнання на об'єкті і, як наслідок, знизити витрати на закупівлю, монтаж та обслуговування систем безпеки.

Новинки з індексом –U у назві оснащені вбудованим мікрофоном, що дозволяє контролювати звукову обстановку на об'єкті. Аудіосигнал, що передається камерою, обробляється за допомогою кодека MP2L2 без втрати якості вихідного файлу.

4k_illustration_2-03

Опис

Модель

8 Мп вулична циліндрична IP-камера з LED-підсвічуванням до 40 м та технологією AcuSense

DS-2CD2087G2-LU(C)

8 Мп вулична купольна IP-камера з LED-підсвічуванням до 30 м та технологією AcuSense

DS-2CD2387G2-LU(C)

8 Мп вулична циліндрична IP-камера з LED-підсвічуванням до 60 м та технологією AcuSense

DS-2CD2T87G2-L(C)